Skip to content

Від Заводу Вікон До Vimeo Як Менеджер Із Кривого Рогу Став Продактом У Американській Компанії

  • by

В іншому випадку доведеться довести, що ви у кілька разів кращі за локальних спеціалістів. Далі Олег Свірський влаштувався до українського ритейлера «Алло», де займався розвитком мережі. Через два роки Олега схантив конкурент «Алло» — мережа Comfy. Саме в цій компанії він уперше зайнявся продакт-менеджментом. Досвід здійснення всіх необхідних видів промоційної активності, вміння розробляти промоматеріали по продуктах та розробляти тактичні дії під маркет план. Якість, інноваційність, турбота та соціальна підтримка — наші основні цінності.

Понад 3000 співробітників об’єднані місією створювати унікальні рішення для оздоровлення… Детальніше про суто продуктові активності і виклики поговоримо у другій частині статті, програмування для новачків stay tuned. Політика — це, напевно, найнадокучливіше явище, на яке скаржаться продакти у всьому світі . Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.

чим цікава робота продакт менеджера

Наприклад, обговорюючи функцію ідентифікації клієнтів для мого продукту, ми з’ясували, що цей алгоритм буде корисним і для інших продуктів Маtic. Об’єднавши зусилля команд, ми реалізували функцію швидше і з більш повним функціоналом. Більше того, алгоритм, розроблений в нашій команді, тепер застосовується в інших продуктах. І, наостанок, встановіть періодичність відслідковування прогресу цілей. Наприклад, наша команда оновлює прогрес з OKR раз на два тижні, перед кожним плануванням спринта.

Основні Виклики У Роботі Продакт

По-перше, спочатку необхідно слідкувати, щоб усі співробітники розібралися, що таке CRM-система, як вона працює, і користувалися програмою. По-друге, в процесі використання можуть бути виявлені які-небудь недоліки. Їх необхідно або виправити, або переглянути вибір CRM. У цьому випадку корисний безкоштовний пробний період, протягом якого можна оцінити, наскільки вам підходить дана CRM. Так, NetHunt надає 14 днів безкоштовного користування сервісом.

Для окремих команд цей процес, звісно, може тривати трохи довше (наприклад, якщо йдеться про випуск нових версій на App Store, які проходять модерацію). Головний параметр для вибору інструментів — вони повинні забезпечувати продуктивність, стабільність і безпеку розробки. Також у кожного в Grammarly є річний бюджет на навчання — можна купити квитки на конференції або воркшопи, книжки, пройти сертифікацію за спеціальністю тощо. Інженерні команди Grammarly працюють в Україні та Північній Америці.

При цьому значної кореляції між рівнем зарплати та досвідом роботи немає. Компанію ІNSPE знають і поважають українські лікарі. Адже за двадцять три роки роботи вдалось налагодити співпрацю з найкращими світовими виробниками стоматологічного… Радий, що допомогло) Поділіться, чи вийшло це реалізувати у себе в команді й компанії. Так, Діма вже в курсі і передав відповіді Патреона Фонду. Так, було б добре почути Ваш реальний досвід щодо вимірювання та аналізу результатів роботи.

У частині 2, як писав вище, поговоримо про суто продкутові задачі. Тож таких проблем і викликів теж набереться на цілу статтю. У другій частині ми розберемо суто «продуктові» виклики і поговоримо про інструменти їх вирішення. Звісно, такий варіант чудово підходить для керування очікуваннями внутрішніх стейкхолдерів, але не завжди працює із зовнішніми партнерами і контрактними зобов’язаннями.

чим цікава робота продакт менеджера

Коли ти продакт, то постійно знаходишся у стані невизначеності. Це і не погано, і не добре, оскільки потрібно прийти до якогось визначеного результату. На мою думку, продакт відрізняється від будь-якого іншого менеджера тим, що йому комфортно у цій невизначеності. Ти є мостом, гарне резюме зразок тому завжди у підвішеному стані. Ти посередник між юзерами, технологіями та бізнесом, тому потрібно розуміти проблеми цих трьох основних китів та маневрувати в океані продуктового діскавері. Тримати ентузіазм та віру в те, що все вийде добре попри величезну кількість факапів.

Особливо враховуючи те, що запускаємо новий продукт. Тому, я думаю, що головний скіл продакта – це комунікація. Якщо ти вмієш класно комунікувати на всіх рівнях і є достатньо гнучким, то зможеш адаптуватися до будь-якого середовища. Коли ти маєш справу з продуктом, який вже дуже довго на ринку, то невеличкі рухи вправо-вліво можуть принести дуже великі і непередбачувані зміни для клієнтів та ризики для бізнесу загалом. Після 7 років роботи можна сказати, що багато чому навчився, але через зміну позицій занудьгувати не встигаю. Нові виклики, цікаві завдання та класні люди поруч створюють відмінну атмосферу.

Хто Такі Продакт

Так у вас швидше будуть з’являтися нові питання і нові точки, з яких ви зможете зростати. «Точки зростання перебувають поза зоною вашої компетенції», – це принцип ФРІІ, який я поділяю. Для людей, які звикли до спокою, професія може виявитися занадто стресовою. Продакт-менеджмент – це постійний рух, помилки і рішення. І високий ризик – неправильні рішення можуть привести до загибелі товару або всієї компанії.

По суті, SEO-фахівець — це менеджер інтернет-проєкту, на який більшість відвідувачів приходить з пошукових систем. Всі права захищені та охороняються діючим законодавством України. Використання матеріалів з даного сайту можливе тільки з письмового дозволу компанії ТОВ «Робота Інтернешнл».

Велика Британія Запускає Big Data Проєкт Задля Покращення Державних Послуг

Є програм-менеджмент – коли в тебе з’являється більш ніж 2-3 проєкти, ти відповідаєш за постановку, є декілька проджектів в підпорядкуванні. Продакт-менеджер – це дуже “бізнесова” людина. Він добре знається на продукті та на потребах клієнта. Наприклад, змінили колір кнопки й посунули на 7 пікселей вліво – він перевірить, чи стало краще, або гірше, чи вплинуло це на форми реєстрації або на систему оплати. В Agile – це людина, яка спрямовує розробників в потрібному напрямку. Хтось може зі мною не погодитися, але для мене проєктний менеджер – не начальник.

  • Це був мій успіх, я впоралася, але, звичайно, з великими зусиллями і вкладанням в себе.
  • Щоб швидко оцінювати ефективність великого колективу та розподіляти завантаження, керувати ходом продажів і стратегіями маркетингу, таблиць Excel буде явно недостатньо.
  • Як на мене, якщо в компанії працює понад 50 людей, продакту саме час розробити RACI-матрицю.
  • З назви видно, що CRM даного виду націлені насамперед на спрощення операційної сторони роботи.

NetHunt CRM для Gmail відповідає усім потребам невеликих компаній. У цій статті ми розповімо, що таке CRM-система та як правильно вибрати CRM, щоб вона принесла очікуваний результат, а не головний біль. Стаття буде цікава підприємцям, менеджерам з продажу та маркетологам. Вища освіта у сфері Економіки, Фінансів або Інженерно технічна Попередній досвід на посаді менеджера… Спочатку зрозумійте для себе, чому ви раптом хочете сюди. Якщо мотивація – виключно гроші, то дивіться самі.

«продуктове» Мислення Для Аутсорсингових Компаній: Від Виконавців До Консультантів

Якщо ж компанія є великим рітейлером та інтернет-магазином, то вона зможе знайти відповідну програму, скориставшись рейтингом CRM. Зазвичай, для цих задач використовуються електронна пошта, чат, таблиці, календар, таск-менеджер та інші програми. Наша команда постійно зростає, і зараз ми шукаємо. Юг Контракт, один з найбільших українських non food дистриб’юторів, з 25 річним досвідом успішної роботи і мультипродуктовим портфелем,до якого входить понад 20 тисяч SKU та більш …

Вхід В It Для Тих, Хто Не Хоче Кодувати: Позиції, Лайфхаки Та Корисні Ресурси Для Світчерів

Про спеціальність говорити особливо не буду, оскільки навчалася лише в ліцеї. До сфери потрапила абсолютно випадково в далекому 2012 році, в юності шукала щось з вільним графіком, тобто щоб були зміни, можна було мінятися і багато-багато відпочивати. Спочатку я прийшла на позицію оператора чатів, але завдяки моєму характеру й активній позиції мене зробили менеджером з продажу. Не бійтеся і не лінуйтеся застосовувати отримані теоретичні знання в своїх і клієнтських завданнях. Придумуйте собі завдання і намагайтеся їх вирішити.

Так ми переконуємося, що в спринті заплановані задачі, які безпосередньо впливають на виконання OKRs. Якщо ж ми відстаємо від цілей, це сигнал для продакт-менеджера переглянути пріоритетність задач. Якщо звести суть роботи продакт-менеджера до одного слова — це балансування. Ти постійно балансуєш між очікуваннями користувачів і вимогами менеджменту, між стратегічним баченням розвитку продукту і вимогами контракту з зовнішніми партнерами… Що саме є найбільшими викликами у менеджменті для продактів?

Клацнувши по кнопці “# кнопка”, я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку. Як вже було сказано, середньостатистичний продакт-менеджер заробляє від 2 до 4 тисяч доларів.

А які типові «менеджерські» виклики є найболючішими для вас? Також буду радий поспілкуватись про продуктові виклики, з якими ви зустрічаєтесь як продакт. Будь-ласка, напишіть в коментарях або стукайте до мене вLinkedin. Срібної кулі проти монстра політичних інтриг, як на мене, не існує. Тож апелюйте до даних, жонглюйте запитами, як гарячою картоплею, керуйте очікуваннями від вас.

Так-так, я знаю, що це легко сказати і складно зробити. Але щоб продакт-менеджер міг перейти від операційної роботи до стратегії і візії, команда повинна перейти від виконання тасків до вирішення проблеми користувача. Це можливо лише у випадку, коли є глибоке Навчальний проект WizardsDev відкрився в Харкові розуміння користувача, його потреб і процесів, емпатія до юзера. Продакт-менеджери Маtic інвестують багато часу і сил у розбір цих тем разом із командою. Я б хотів почути, як інші продакт-менеджери структуризують свій день і чи це взагалі можливо.

Якщо ви прагнете до кар’єрного росту, то вам точно слід вибрати професію маркетолога. Юрія-Фарм – українська фармацевтична група компаній. Понад 3000 співробітників об’єднані місією створювати унікальні рішення https://wizardsdev.com/ для оздоровлення та лікування… Інакше беклог засмічуватиметься нерелевантними фічами, а стейколдери матимуть марні надії що ці фічі будуть колись зроблені. LinkedInGitHubFacebookУвійти по пошті або твіттеру.

Якщо йдеться про створення нового продукту, то до обов’язків продакт-менеджера входить аналіз ринку та конкурентів, визначення ЦА, розрахунок потенційного прибутку, планування просування. Глобальне завдання такого фахівця на цьому етапі — оцінити, наскільки доцільно запускати той чи інший продукт. Серед важливих софт скілів — здатність знаходити спільну мову з іншими людьми та доступно розповідати про продукт та компанію. Також потрібен високий рівень знання англійської, він стане у пригоді як у роботі, так і у спілкуванні з колегами на міжнародних конференціях. За останні кілька років афіліат-менеджери Cpamatica побували на безлічі конференцій, серед яких TES у Празі, Барселоні та Лісабоні та Affiliate World у Нью-Йорку та Бангкоку. Технічні навички завжди можна підтягнути на практиці для тих позицій, де вони дійсно потрібні, а для інших ціннішими будуть аналітичні здібності.

Для цього варто постійно спілкуватися з колегами на різних формальних та неформальних заходах. За словами Олега, робота в стартапі — це важливий досвід для будь-якого спеціаліста. Вона дає відчуття постійної зарядженості та динамічності, особливо якщо немає великих потоків інвестицій. В резюме бажано вказати назву посади, на яку Ви претендуєте.

Він навіть радий, що так склалося, бо його теперішній проєкт набагато цікавіший, ніж перший запропонований. «На першому інтерв’ю мені написали, що я маю проблеми з комунікацією. Виявилось, я не чітко пояснив, що вмію робити і що робив до цього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *